HİZMETLER

İş Sahası

foto PROSAN’ın sağladığı hizmetler, geniş bir çerceve içersindedir. Bu alanlar çok katlı, az katlı yapıların projelendirilmesi ve inşaatının yanısıra, mevcut yapıların renovasyonu ve restorasyonu işlerini de kapsamaktadır.

Her türlü kültürel, sosyal tesis, otel, endüstri yapıları ve konut yapılarının projelendirilmesi ve yapılması PROSAN’ın işleri kapsamındadır.

İşverenin istekleri doğrultusunda proje formülleri bulunup, uygun hizmetlerle ihtiyaç duyulan inşaat çalışmaları yürütülmektedir.

PROSAN Türkiye’nin her bölgesinde, komşu ülkeler ve Orta Asya’da proje üretebilecek yapıdadır.
İnşaat Yönetimi

foto Prosan, yapı tanımını, proje programlarını, maliyet ve bütçe çalışmalarını yapar, üstenci firmalarla kesin neticeler alındıktan sonra iş yerinde yapı inşaatına yönelik çalışmalar başlar.

Proje Danışmanlığı

foto Standart danışmanlık hizmetleri; yapım öncesi planlama, maliyet analizi, programlama ve satın alma hizmetleri olarak verilmektedir.

Başka bir danışmanlık hizmeti olarak PROSAN, işverenin temsilcisi olarak şantiye safhasında görev alır. Bu safhada PROSAN’ a bağlı ilgili kadrolar, yönetim ve kontrol sistemi oluştururlar.

Genel Yüklenici
Kalite Hedeflerimiz
Sertifika


Büyültmek İçin Tıklayınız
ISO 9001:2000 Belgemiz